منو

کارت پستال

چاپ کارت پستال و کارت تبریک عید به عنوان یک ابزار بازاریابی و تبلیغات بیشترین کاربرد را در تعطیلات عید و نوروز را دارد . اما می توان از آنها استفاده های بیشتری برد .

چاپ کارت پستال و کارت تبریک عید به عنوان یک ابزار بازاریابی و تبلیغات بیشترین کاربرد را در تعطیلات عید و نوروز را دارد . اما می توان از آنها استفاده های بیشتری برد . استفاده از یک کارت پستال ​​ایده آل برای اتصال با مشتریان باعث ارتقا سطح همکاری و احساس وفاداری و دوستی بین دو مجموعه را ایجاد می سازد، همواره بسیاری از مشتریان تمایل به خرید در همکاری دوستانه را دارند تا خرید با منطق. کارت تبریک نیز بخشی از استراتژی کسب و کار معتبر برای افزایش وفاداری مشتری می باشد. در پرمصرفترین کاغذ های چاپ کارت پستال مقوایی گلاسه 250 و 300 گرم در سایز مربع می باشد . که با خط تا به دو قسمت مساوی تقسیم می شوند ، معمولا از روکش سلفون براق یا UV جهت بادوام شدن و زیبایی آن استفاده می کنند. تیم طراحی و چاپ وطن چاپ با آگاه بودن به این استراتژی در تبلیغات راه حل مناسبی برای چاپ و طراحی سفارشی کارت پستال در اختیار مشتریان قرار می دهد . چاپ مقرون بصرفه و سریع در تیراژ حداقل 500 عدد در 48 ساعت از ویژگی های مجموعه ما می باشد.


نمونه کار نمونه چاپ کارت پستال


طراحی و چاپ کارت پستال

چاپ پوستر گلاسه تبلیغاتی یک راه بسیار مطلوب برای ترویج یک رویداد یا محصول با جلب توجه زیاد است چاپ کارت پستال و کارت تبریک عید به عنوان یک ابزار بازاریابی و تبلیغات بیشترین کاربرد را در تعطیلات عید و نوروز را دارد . اما می توان از آنها استفاده های بیشتری برد . 

با دوستان اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *