منو

پوستر

چاپ کارت قرعه کشی از ملزوماتی است که در برگزاری قرعه کشی به آن نیاز دارید. بسیاری از فروشندگان برای جذب مشتری و فروش بیشتر اقدام به برگزاری قرعه کشی و اهدای جوایز ‌می‌نمایند. اگر شما هم به فکر راه‌اندازی قرعه کشی هستید،‌ می‌توانید چاپ کارت قرعه رمز دار خود را به وطن چاپ بسپارید. وطن چاپ کارت قرعه کشی را به صورت کارت رمز دار دارای اسکرچ در ابعاد و طرح‌‌های مختلف، چاپ‌ می‌کند.

پوستر برای نشان دادن موضوعی یا معرفی محصولی است ، که در ابعادی بزرگ که بر روی دیوار یا سطح مسطح نصب می شود . چاپ پوستر با رنگ های شفاف و طراحی زیبا می تواند نظر هر بیننده ای را به خود جلب کند . پوستر یک از روش های بازار یابی در فضای باز است ، پوستر اطلاع رسانی درباره یک سمینار یا رویداد در آینده است .پوستر تبلیغاتی نمایش محصول یا خدمات مورد ارائه است ، از مزایایی چاپ پوستر : هزینه پایین پوستر ، هزینه های بازاریابی با پوستر ، یکی از ارزان ترین راه برای ترویج کسب و کار شما چاپ پوستر است. در مسیر پررفت آمد باعث دیده شدن و افزایش مشتری می شوید و همین عامل باعث افزایش اعتبار برند تجاری شما می شود، از نکات مهم در طراحی و چاپ پوستر : اول استراتژی چسباندن پوستر تبلیغاتی ، دوم : چاپ پوستر باکیفیت از نظر کاغذ و چاپ، سوم : روکش روی پوستر برای جذاب شدن و خوانایی بیشتر . در طراحی و چاپ پوستر، انتخاب کاغذ با گرماژ مناسب ، با دوام (با کیفیت) ، طراحی جذاب ، چاپ حرفه ای ، نقش بسزایی در زیبا شدن پوستر و در نتیجه بهتر ارائه شدن مطلب و تاثیر در جذب مخاطب را دارد.


نمونه کار نمونه چاپ پوستر


طراحی و چاپ پوستر

چاپ پوستر گلاسه تبلیغاتی یک راه بسیار مطلوب برای ترویج یک رویداد یا محصول با جلب توجه زیاد است مانند : رویداد خاص، کنسرت سالانه، و یا حتی یک محصول جدید یک شرکت ، وطن چاپ با بیش از 40 سال تخصص و ارائه خدمات چاپ به شرکت های مطرح داخلی و خارجی آماده ارائه خدمات به مشتریان گرامی می باشد.

با دوستان اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *