منو

کاتالوگ

چاپ کاتالوگ یکی از مفیدترین ابزار ها برای تبلیغات شرکت ها می باشد، کاتالوگ شامل مجموعه ای اطلاعات و راهنما در مورد یک یا چند محصول یا خدمات است

چاپ کاتالوگ یکی از مفیدترین ابزار ها برای تبلیغات شرکت ها می باشد، کاتالوگ شامل مجموعه ای اطلاعات و راهنما در مورد یک یا چند محصول یا خدمات است، به صورتی که اطلاعات و مفهوم خود را به مشتری انتقال می دهد. چاپ کاتالوگ افست یک راه مقرون به صرفه برای معرفی خود در یک فرمت فیزیکی چشم نواز میباشد ، معمولا در چاپ کاتالوگ از صفحات بیشتر (بین 8 تا 96 صفحه)، اطلاعات دقیق، توضیح مفصل، جدول های تخصصی و مرجع، نمودار ها برای محصولات یا خدمات به ما ارائه می شود. چاپ کاتالوگ با کیفیت، شفاف و با دوام نقش بسزایی در ارائه بهتر خدمات شما را دارد. تعیین بازار هدف ، زمان و نحوه توزیع بسیار در موفقیت کاتالوگ موثر می باشد ، در طراحی و چاپ کاتالوگ افست باید به نکاتی مهمی رعایت شود که شامل : نوع کاغذ مصرفی کاتالوگ انتخاب گرماژ ، مات یا براق بودن کاغذ بر اساس نوع طرح ، تعیین سایز و ابعاد استاندارد کاتالوگ در بصرفه ترین حالت ، وضوع تصویر 300 Dpi بخصوص برای تصاویر و متون کاتالوگ ، صفحه بندی و صفحه آرایی اصولی ، نظارت بر چاپ، نوع صحافی ، برش و بسته بندی کاتالوگ ، همه این عوامل در روند چاپ کاتالوگ حرفه ای تاثیر گذار می باشد.


نمونه کار چاپ کاتالوگ


طراحی و چاپ کاتالوگ

وطن چاپ با به کارگیری کارشناسان خبره در صنعت چاپ افست، کلیه موارد فنی و تخصصی در این زمینه صحافی، طراحی و چاپ کاتالوگ را به بهترین نحو اجرا می نماید ، کیفیت در چاپ ، زمان تحویل 3 الی 5 روز کاری و قیمت چاپ مناسب و صدها پروژه اجرا شده از ویژگی های این مجموعه می باشد ، که قادر به تولید 20000 مجله و کاتالوگ تبلیغاتی در هفته را می باشد. از دیگر ویژگی های مجموعه وطن چاپ دارا بودن آتلیه طراحی کاتالوگ و آتلیه عکاسی صنعتی و تبلیغاتی جهت آماده سازی چاپ کاتالوگ حرفه ای تبلیغاتی صنعتی می باشد.

با دوستان اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *